Connect with us

Lajme

Ish luftetari i UÇK-së është diagonstikuar me leukemi, kërkohet ndihma juaj

Published

on

GorenjeKosova

Apel për njerëzit e vullnetit të mirë.

Nasuf Mjekiqi i lindur me 05.05.1976, nga fshati Grabovc i Epërm i Komunes se Obiliqit, veteran i luftës dhe baba i 3 fëmijëve është diagnostifikuar me sëmundjen Leucemia Acute!

Trajtimi për këtë sëmundje bëhet jashtë vendit dhe shërimi i kushton 155.000.00 Euro

KESCO

Kushdo qe keni mundesi po ju kërkojm që ta ndihmoni me mundësit e juaja pasi që familja nuk ka mundësi te siguroj kaq shume mjete ler sherim..!!

Nr i llogarisë bankare/KlinaPress/

XK051501170000633770