Connect with us

Lajme

Ismaili: Tjerët i bën bashkë frika e i ndan interesi – neve na veçon guximi për fitore bindëse

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili, ka thënë se derisa partitë tjera si LDK e VV i bën bashkë frika dhe i ndan interesi i ngushtë, PDK-në e veçon guximi dhe i bashkon besimi në fitoren e sigurt me kryeministër të ardhshëm Kadri Veselin.

“Derisa të tjerët i bën bashkë frika dhe i ndan interesi i ngushtë, neve na veçon guximi dhe na bashkon besimi në fitoren e sigurt. Me popullin dhe Kadri Veselin Kryeministër, PDK-ja do ta çrrënjosë korrupsionin e nepotizmin dhe do të krijojë perspektivë të ndritur për të gjithë”, ka shkruar Ismaili në faqen e tij në Facebook. /KlinaPress/

KESCO