Connect with us

Lajme

Izolohen dy fshatra në Komunën e Pejës

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Komuna e Pejës ka marrë masat e para pasi që një banore e fshatit Llugaxhi ka rezultuar pozitive me virusin Covid 19.

Fshati Llugaxhi dhe fshati Kosuriq
janë izoluar nga Komuna e Pejës. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar drejtori i shëndetësisë në Pejë, Petrit Loci./KlinaPress./