Connect with us

Lajme

Ja çfarë do të ndodhë sot në Kosovë

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Një ditë e qetë dhe me jo shumë aktivitete do të përcjellë Kosovën të shtunën.

Grupi për Studime Juridike dhe Politike organizon konferencën për media ku do të prezantohet punimi me titull “Pesë gjërat që Qeveria e re e Republikës së Kosovës duhet t’i ketë parasysh sa i përket dialogut Kosovë-Serbi”. (Qendra e Konferencave ‘Orion’, ora 10:30)

Federata e Arteve Mikse Marciale e Kosovës, mban konferencë. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 11:00)

KESCO