Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

James Rodriguez do të largohet nga Real Madrid por jo edhe nga Spanja

Published

on

SIGMA Banners

Real Madrid dhe James Rodriguez do të ‘shkurorëzohen” gjatë verës. Ylli kolumbian është i pakënaqur me minutat dhe trajtimin që po e merr.

Sipas ‘GOL TV’, James Rodriguez mund të largohet në drejtim të rivalit, Atletico Madrid, transmeton Gazeta Sinjali.

Rodriguez mund të largohet për një çmim të lirë pasi kontrata me ‘Los Blancos’ do t’i përfundoj në vitin 2021.

KESCO

Këtë sezon James ka luajtur 7 ndeshje në La Liga dhe ka shënuar vetëm një gol./Gazeta Sinjali/