Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Jetuan 10 vite dashuri, ndërron jetë ish-i dashuri i Jennifer Lopez (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare, ish-i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruz.

TMZ shruan se Cruz ka humbur jetën të shtunën nga sëmundjet e zemrës. Kujtomë se ai dhe këngëtarja e famshme kanë patur një lidhje të gjatë prej 10-vitesh.

Romanca e tyre nisi kur ylli i muzikës pop ishte vetëm 15 vjeçe. Ndërkohë qëndruan së bashku deri në mesin e viteve 1990.

KESCO

Cruz ishte personi që e shoqëronte gjithmonë Lopez në eventet ku ajo shkonte gjatë kohës që ishin bashkë. Madje 51-vjeçari ishte në krah të saj në premierën e filmit “Money Train” në nëntor 1995./KlinaPress./