Connect with us

ShowBiz

Jonidën e ka zbukuruar shtatzania, do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

Published

on

Schengen Visa

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Ai duket se nuk ishte vetëm një serial i cili e bëri të njohur Jonidën, por ajo aty gjeti edhe dashurinë e jetës.

KESCO

Besnik Krapi, i cili ishte gjithashtu aktor në serial, tashmë bashkëshorti i saj.
Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.
Në foton e fundit, Jonida shihet me një pamje tejet simpatike./KlinaPress./