Connect with us

ShowBiz

Justin Bieber bën një postim emocional për të kaluarën teksa flet për përdorimin e drogës

Published

on

SIGMA Banners

Justin Bieber së fundmi ka folur për shëndetin mendor, përfshirë depresionin dhe ankthin.

Ylli i muzikës pop ka folur haptazi për famën e hershme dhe efektin negativ që pati në jetën e tij.

Artisti i hitit “Sorry” ka ndarë një postim në Instagram të hënën, ku ai reflektoi se si arritja e famës në moshën 13 vjeçare, duke u rritur në një shtëpi të paqëndrueshme, dhe “çasja në çfarëdo që doja” e bëri që ai të luftojë si fizikisht ashtu edhe mendërisht më vonë në jetë.

KESCO

Në postin e sinqertë, Bieber, 25 vjeç, zbuloi gjithashtu se “uljet dhe ngritjet” e pakontrollueshme nga të qenit argëtues e bëri që ai të fillojë të mbështetet te “ilaçet e rënda” deri në moshën 19 vjeç. Ylli tha se ai “abuzoi të gjitha marrëdhëniet [e tij]” dhe kjo do të ishte, “mosrespektim ndaj femrave”.

“Unë u bëra i indinjuar dhe i zemëruar,” shkroi ai. “Unë qëndrova larg nga të gjithë ata që më donin, dhe u fsheha pas, një guaskë e një personi që isha bërë. Ndihesha sikur nuk mund ta kthente kurrë”.