Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Justin Timberlake tregon se a është ndarë nga gruaja e tij

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Në muajin dhjetor të vitit që lamë pas, Justin Timberlake u fotografua duke shtrënguar duart me kolegen e tij, Alisha Wainwright, në New Orleans.

Këto fotografi acaruan shumë adhuruesit e tij , duke e cilësuar atë si një tradhtar.

Ditë më parë, bashkëshortja e tij, Jessica Biel është fotografuar pa unazën e martesës në gisht, që la mediat të kuptojnë se mund të bëhet fjalë për një ndarje të mundshme.

KESCO

Por, Justin i ka hedhur poshtë të gjitha duke i bërë një urim të përzemërt Jessica’s, me rastin e datëlindjes së saj të 38-të.

Në mesin e fjalëve të kushtuar bashkëshortes së tij, Justin ka shkruar se e adhuron gruan e tij./Gazeta Sinjali/

Por, falenderimi i aktores për surprizën e bashkëshortit të saj ishte i menjëhershëm, ku e cilësoi atë si njeri të mrekullueshëm./Gazeta Sinjali/