Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

Juventus me super transferim nga Manchester City

Published

on

SIGMA Banners

Juventus është në kërkim të një sulmuesi.

Sulmuesi i Manchester Cityt po kërkohet nga liderët dhe kampionët e Italisë, Juventus.

Calciomercato raporton se Juventus mbeten të hapur për idenë e përpjekjes për të nënshkruar me Jesus, përcjell lajmi.

KESCO

Juventus janë të gatshëm t’i ofrojnë atij vendin e vendin e titullarit te skuadra e parë, dhe në marrëveshje mund t’i ofrojnë Manchester Cityt shërbimet e Douglas Costas.

Braziliani 23 vjeçar këtë sezon te Man City në Premierligë ka shënuar 10 gola në 24 ndeshje./KlinaPress./