Connect with us

ShowBiz

Kaci Lleshi flet për aderimin në AAK: Gjithmonë kam qenë afër Haradinajt

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Parukieri i njohur shqiptar, Kaci Lleshi, ditë më parë i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Sonte në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Kaci Lleshi, tregon arsyen se përse ka aderuar në këtë parti politike.

“Unë nëse tani jam në AAK në këtë parti jam ndër vite, me Ramush Haradinajn njihemi para luftës, familja ime ka qenë gjithmonë përkahëse e kësaj partie”, ka thënë ai.

KESCO

I njëjti thotë se ky aderim është zmadhuar nga mediat, por që është mirë kur përmendet emri i tij.

“Mediat e kanë ekzagjeruar, por është mirë kur flitet për mu. Nuk do të konkurroj në ndonjë post politik. Unë gjithmonë kam qenë gjithnjë afër z.Haradinaj”, thotë ndër të tjerash Kaci./KlinaPress/