Connect with us

ShowBiz

Kaltrinën nuk e ndal as frika nga koronavirusi, bëhet gati për të dal me burrin

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

KESCO

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se po del bashkë me burrin e saj.

Duket se Kaltrinën nuk e ndal as frika nga koronavirusi./ORAinfo/