Connect with us

Lajme

Kaos në mullirin e Xerxës, aty shihen edhe policia

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Paniku nga përhapja e koronavirusit dhe nga një izolim edhe më i rrept duket se ka bërë që qytetarët të vazhdojnë të furnizohen me produkte bazike ushqimore.

Mullinjtë tashmë në gjithë Kosovën janë të dendur nga qytetarët e shumtë, ndërsa paniku po krijon edhe kaos në këto vende, ku tashmë po shihen edhe policia e Kosovës, transmeton Magazina.al

Nga pmejet që kanë publikuar qytetarët, shihet një numër I madh I njerëzve që kanë shkuar për tu furnizuar me miell në mullirin në Xerxë, ndërsa në pamje shihen edhe policia të cilët duket se po e mbajnë rendin në gjithë këtë tollovi të krijuar nga paniku./KlinaPress./

KESCO