Connect with us

ShowBiz

Kaq e bukur është bërë Anita sonte, do ta ‘shkri’ Ramushin me kaqurrelat e saj

Published

on

Schengen Visa

Anita Muҫaj është gazetarja e njohur kosovare.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

KESCO

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Anita sonte ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/