Connect with us

ShowBizz

Karantina i ktheu në nuse tradicionale, edhe kunata e Motrave Mustafa vishet me dimija

Published

on

TEB Banka në Kosovë

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

KESCO

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me dimija, frizurë e grim të rëndë.

Duket se qëndrimi në shtëpi i ka bërë ta duan më shumë tradicionalen./ORAinfo/

 

Mëso shqip – MDIS
Radio Taxi Roberti Banners