Connect with us

ShowBiz

Kejvina nga karantina në New York: Gjeta vitaminat që kam kërkuar

Published

on

SIGMA Banners

Bukuroshja shqiptare, Kejvina Kthella po kalon pandeminë e koronavirusit në New York

E këto ditë të karantinës shqiptarja ka qenë duke kërkuar edhe vitaminat e saj që ka kërkuar dhe këtë e ka bërë të ditur edhe me një status që ka postuar në rrjetet sociale.

“Me në fund i gjeta vitaminat natyrale që kam kërkuar që një kohë të gjatë! Këto vitamina zgjasin me muaj dhe tani pas përdorimit të tyre po e shoh sa të mira janë ato për organizmin dhe shëndetin”, ka shkruar ajo.

KESCO

Kejvina vitin e kaluar bëri famë në Shqipëri pasi që kishte marrë pjesë në disa emisione televizive por tani modelja ka udhëtuar në Amerikë ku duket se atje ka vendosur ta kërkojë ëndrrën e saj./KlinaPress./