Connect with us

ShowBiz

KEJVINA SHKËLQEN NË TË BRENDSHME

Published

on

Shell Banners

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella ka zgjedhur këto ditë të vetizolimit që të tregojë asetet e saj seksi

Këtë ajo e ka bërë me një foto të saj të fundit ku është paraqitur vetëm në të brendshme.

Bukuroshja shqiptare nuk ka bërë ndonjë thirrje për t’u ruajtur nga koronavirusi, por ka pasur një porosi interesante poshtë fotos se saj.

KESCO

“50% e egër, 50% e ëmbel”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që Kthella është njëra prej modeleve më të kërkuara dhe ajo vetëm në muajt e parë të këtij viti kishte realizuar disa fotosesione seksi për kompani të ndryshme në Europë e Amerikë. /Express/