Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

KENDALL JENNER SHFAQ FORMAT PERFEKTE NË VESHJEN SUPER TË NGUSHTË

Published

on

PEX HOST 728×90

Kendall Jenner tregoi belin e saj të hollë në veshjen prej lëkure.

Ajo kaloi ditsa ditë të mira me diell, por tani Kalifornia po izolohet, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Duket se izolimi e ka bërë Kendall Jenner të kthehet pas në kohë.

KESCO

Ylli i Keeping Up With the Kardashians ndau disa foto nga një fotosesion që ajo bëri në vitin 2018.

Kendall zgjodhi një imazh e veshur me kostum lëkure, teksa tërhoqi vëmendje me belin e sheshtë dhe këmbët e gjata.

Bukuroshja këtë dukje kompletoi me një palë geta të “Louis Vuitton”, të cilat kishin dalë në treg më 2008.

Në njërën fotografi ajo pozoi pranë një makine duke u kthyer pas dhe hapi këmbët para kamerës.

Ndërsa, në foton e dytë ajo kishte të njëjtën veshje, por ishte mbështetur në bagazhin e makinës./KlinaPress./