Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Kendall rikujton vitin e kaluar me foto provokative

Published

on

Schengen Visa

Kendall Jener ka shpërndarë foto nga viti i kaluar ku ka pozuar me bikine të dizajnuara vetë në bashkëpunim me Kylie Jenner

Kendall duket e lumtur në fotot e vitit të kaluar por nuk dihet se si është duke i kaluar ajo ditët e vetizolimit.

Shumë para vetizolimit për shkak të pandemisë së koronavirusit, modelja 24 vjeçare kishte pozuar në bikine të bardha duke treguar se qysh atëherë ajo do të jetë një supermodele.

KESCO

Bikinet janë dizajnuar nga ajo dhe motra e saj më e vogël, Kylie Jenner gjatë pushimeve të tyre më 2019 dhe ishte quajtur linja Kendall+Kylie./KlinaPress./