Connect with us

ShowBiz

Këngëtarja e njohur kosovare e ftuar speciale në koncertin e Malumas

Published

on

Pex Host Big

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është e ftuara speciale në koncertin e artistit spanjoll, Maluma.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Kida përmes një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Gazeta Sinjali.

Performanca e Kidës pritet të zgjasë 20 minuta, ku do të këndojë disa nga hitet e saj.

KESCO

Maluma më 14 mars do të performojë në sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë.

Krahas performancës së artistit, ju mund të takoheni dhe të bëni foto me të duke i blerë biletat “Meet & Greet”, të cilat kushtojnë 370 dollarë./Gazeta Sinjali/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *