Connect with us

ShowBiz

Kështu nuk e keni parë asnjëherë “Marian” nga seriali “Për ty”, befason me imazhin e fundit

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

“Maria” nga seriali “Për ty” befason me imazhin e fundit.

Telenovela latino-amerikane “Për ty” ka pasur një sukses të madh në vendin tonë, duke qenë se ishte e para e dubluar në gjuhën shqipe.

Padyshim që aktorja me rolin kryesor, Ana de la Reguera, e njohur si “Maria” arriti të pëlqehej shumë nga publiku.Edhe pse kanë kaluar vite që ky serial ka përfunduar, personazhet e Antonios dhe Maris komentohen ende.

KESCO

Madje kjo e fundit është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku përveç projekteve publikon dhe pamje nga përditshmëria.

Së fundmi, aktorja ka pozuar në bikini, ndërsa ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj mjaft provokuese./KlinaPress/