Connect with us

Lajme

Këto janë pesë barnatoret që këtë të diele punojnë pas orës 17:00 në Prishtinë

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Me vendimet e Qeverisë së Kosovës për kufizime si në lëvizje ashtu edhe në funksionim të bizneseve, çdo ditë, publikohen ato barntaroe të cilat janë kujdestare.

Kjo në rast të urgjencave, ku qytetarët mund të shkojnë e të blejnë barna, shkruan gazeta inFokus.

E këtë të diele, do të jenë 5 barnatore të cilat do të jenë kujdestare e të punojnë pas orës 17:00./KlinaPress./

KESCO

Lista dhe adresa e barnatoreve: