Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

Këtu mund ta rishikoni meçin e plotë në mes, Joshuas dhe Pulev

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Mbrëmë Joshua ka arritur që ta mposhtë me nokaut boksierin bullgar, Kubrat Pulev.

Në një meç të zhvilluar në ‘Wembley’ të Londrës, Joshua dhe Puleve u takuan për brezat, IBF, WBA, WBO dhe IBO,

Kampioni i botës në peshën e rëndë, Joshua, arrit që me një nokaut klasik ta rrëzoi në tokë Pulev, që nuk arrit të ngritët më.

KESCO

Më poshtë ju mund ta rishikoni këtë meç fantastik: