Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Kim Kardashian godet motrën Kourtney në përleshjen e publikuar në rrjete

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Kamerat e KUWTK kanë kapur momentin kur Kim Kardashian godet në fytyrë motrën Kourtney.

Kim Kardashian duket se e ka vërtetuar se ende ka probleme me motrën e madhe, Kourtney, në trajlerin dramatik për sezonin e 18-të të KUWTK, shkruan TheSun.

Tensionet mes motrave duket se u përshkallëzuan, pasi Kim u kthye ashpër kundër Kourtneyt në videon paralajmëruese të sapopublikuar.

KESCO

Khloe po debatonte ashpër me Kourtneyn në kuzhinë, duke iu drejtuar Kourtneyt me “Pse duhet të kesh një qëndrim?”.

Kourtney përgjigjet: “Vetëm mos përfshini veten në biznes që nuk është i juaji.”

Kurse, në videon tjetër, drama mes motrave arriti deri në pikën kur Kim godet Kourtneyn teksa po debatonin.

Kim dëgjohet duke thënë “Ti nuk ke çfarë të thuash”.

Mosmarrëveshja e vazhdueshme e familjes së famshme është dokumentuar shumë në reality-shoun./KlinaPress./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *