Connect with us

ShowBiz

Kjo është bashkëshortja bukuroshe e ministrit Lumir Abdixhiku

Published

on

Mëso shqip – MDIS

A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku?

Lumir Abdixhiku është ministri i ri i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së.

Ai ishte filimisht deputet nga kjo parti, derisa në zgjedhjet e fundit mori pozitën tjetër.

Ai është i martuar me Albina Kastratin dhe ka dy vajza. Ata të dy bashkë publikojnë foto nëpër rrjetet sociale si një familje e lumtur.

KESCO
Për më tepër shikoni fotot më poshtë: