Connect with us

ShowBiz

Kjo është ‘dashuria’ e Leonora Jakupit

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Leonora Jakupi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Ajo tani po vazhdon të shijojë suksesin këngës së saj të fundit, përcjell KlinaPress.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

KESCO

Ajo është rikthyer fuqishëm në skenë si në projekte ashtu edhe në koncerte.

Mbrëmë ajo ka performuar para publikut të Drenicës e të cilën ajo i ka quajtur ‘Dashuri’./KlinaPress/