Connect with us

ShowBiz

Kjo është data kur do të martohen Blero dhe Afrona

Published

on

Shell Banners

Zbulohet data, ja kur do të martohen Blero dhe Afrona.

Edhe një dasmë e madhe na pret në muajin shtator.

Këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator.

Dyshja janë në organizim e sipër të dasmës së tyre, e cila do të mbahet në një nga resortet më luksoze të Shëngjinit.

KESCO
Në dasmë do të jenë shumë të ftuar VIP nga fusha të ndryshe si: sporti, arti e politika.

Ndërkohë, për celebrimin e çiftit do të kujdeset një emër mjaft i njohur.

Telegrafi nga burime të sigurta mëson se bëhet fjalë për nënkryetarin e Prishtinës, Selim Pacolli, i cili do të jetë atje për të kurorëzuar dashurinë mes çiftit.

Pacolli është një emër mjaft i njohur në politikën kosovare, teksa në dasmën e Bleros dhe Afronës do të jetë i ftuar me këtë mision të veçantë./KlinaPress/