Connect with us

ShowBiz

Kjo nuk pritej! Mahmut Ferati duet me bashkëshorten e tij

Published

on

PEX HOST 728×90

Duket se gruaja e Mahmut Feratit ka talent edhe për muzikë.

Këngëtari i njohur, Mahmut Ferati ishte sonte i ftuar në emisonin veror në RTV 21, “21 gradë”.

Ai përveç se publikoi premierë këngën e tij të re “Prit sa të vijë nga gurbeti”, shpalosi edhe detaje tjera nga karriera dhe jeta e tij private.

KESCO
Ai zbuloi se fëmijët e tij kanë talent në muzikë, e talent të tillë sipas tij ka edhe bashkëshortja. Madje, Mahmut Ferati tha se bashkëshorjta e tij është kritikja e tij më e madhe.

Këngëtari nuk e përjashtoi mundësinë e një dueti me gruan, tha se do ta mendojë. Përveç bisedës, Ferati solli edhe një atmosferë të mirë live në emision ku këndojë këngë me çifteli./KlinaPress/