Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

Ndeshja Juventus-Milan pritet të luhet pa praninë e tifozëve për shkak të Koronavirus

Published

on

Shell Banners

Juventusi dhe Milani do të përballen me njëri tjetrin në ndeshjen e dytë gjysmëfinale në Coppa Italia të mërkurën.

Edhe pse fillimisht u caktua që loja të zhvillohet normalisht me vetëm fansat nga regjioni i Piedmont të pranishëm, tani duket se situata do të jetë ndryshe.

Sidoqoftë, siç raporton Goal.com dhe Tuttomercatoweb.com, ekziston një mundësi që ndeshja të luhet pa praninë e tifozëve, me dyer të mbyllura./Gazeta Sinjali/

KESCO