Connect with us

Auto

Kosovari me Audi, vozit me shpejtësi 306 km/h

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Në një video të postuar në rrjetin social Instagram, shihet një kosovar duke vozitur me shpejtësi të madhe prej 306 kilometra në orë vetëm brenda pak sekondash.

Nga kjo video shihet sesi nën tingujt e muzikës vozitësi ka tejkaluar shumëfish shpejtësinë e lejuar.

E siç dihet shpejtësia, që mund të shndërrohet në fatkeqësi për shumë njerëz është tërheqëse andaj këtë kënaqësi mundohen ta arrijnë gjatë vozitjes. /Gazeta Sinjali/

KESCO