Connect with us

ShowBiz

Kristin Davis: “Sex and the City” më solli lavdi, por fillova të humb flokët nga stresi

Published

on

GorenjeKosova

Kristin Davis ka zbuluar se o ishte e stresuar pasi ndalimit të xhirimeve të filmave “Sex and the City” dhe nuk ndihej mirë pasi zgjohej në mëngjes dhe nuk kishte stilin e flokëve sipas karakterit të filmit.

Një nga aktoret kryesore të serialit mjaft popullor zbuloi se xhirimet e këtij filmi përveç famës i solli stresin e madh.

Aktorja tha se pasi pushoi së filmuari flokët filluan të bien papritmas. Ajo nuk i kushtoi vëmendje këtij problemi në fillim, por kur duhej të merrte pjesë në ngjarje të rëndësishme, ajo kuptonte se flokët nuk i kishte të rregulluar si më parë.

KESCO

“Sex and the City” më solli lavdinë, por fillova të humb flokët nga stresi. Në seri, flokët e mi ishin të bukur, të harlisura dhe me shkëlqim. Profesionistët ishin në grup duke bërë mrekulli. Fatkeqësisht, kjo përfundimisht pati pasoja të këqija. Një ditë kur u zgjova në mëngjes, ishte e çuditshme për mua të mos kisha stilin e flokëve si Charlotte”, tha aktorja për Bazaar.

Kjo ishte një rënie e vështirë për Krstin sepse flokët ishin markë tregtare pasi që një numër i floktarëve e shfrytëzuan si imazh të tyre.

Ndryshe, 54-vjeçarja është duke punuar në projekte të reja filmike që do t’i shohim gjatë muajve të ardhshëm në ekranet e mëdha të kinemave. /KlinaPress/