Connect with us

Lajmet/Botë

KRYENEGOCIATORI I BE-SË PËR BREXIT REZULTON POZITIV PËR KORONAVIRUS

Published

on

PEX HOST 728×90

Kryenegociatori i BE-së për Brexit, Michel Barnier ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Ai shkroi në Twitter se ”dëshiroj t’ju informoj se kam testuar pozitiv për #COVID-19”, njofton Klan Kosova.

“Unë jam duke bërë mirë dhe emocionalisht po ashtu. Jam duke ndjekur të gjitha udhëzimet e nevojshme”.

KESCO

“Për të gjithë ata që preken tashmë dhe për të gjithë ata që janë aktualisht në izolim, ne do ta kapërcejmë këtë së bashku”, thotë ai./KlinaPress./