Connect with us

Sport

Kryhet puna! Këtë fanellë do ta vesh Pogba

Published

on

Shell Banners

Paul Pogba i ka thënë Manchester United se nuk do të rinovojë kontratën e tij aktuale dhe dëshiron të bashkohet me Real Madrid sa më shpejt të jetë e mundur, thonë Marca.

Raportohet se ylli francez i tha hierarkisë së United të mërkurën në mbrëmje se ai nuk kishte qëllim të rinovonte marrëveshjen e tij, e cila skadon në qershor 2021, përcjell KlinaPress.

KESCO

Pretendohet se Pogba është i gatshëm të ‘ndjekë rrugën Eden Hazard’ për të treguar durim dhe jo duke krijuar përçarje, por duke qenë i vendosur në dëshirën e tij për t’u bashkuar me Los Blancos./KlinaPress/