Connect with us

ShowBiz

Kunata e Motrave Mustafa publikon foto nga gjimnazi, ja si dukej ajo në atë kohë

Published

on

Shell Banners

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

KESCO

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto nga koha kur ishte në gjimnaz.

Duket se karantina ka bërë që të ‘shpalosim’ shumë kujtime të vjetra./ORAinfo/