Connect with us

ShowBiz

Kur Arbenita e Feros tregon gjoksin gjigant

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi në rrjetet socialeE tillë është edhe paraqitja e sotme e fundit ku Arbenita vë në plan të parë gjoksin e saj, që është edhe njëri prej aseteve të saj të forta.

E në këtë foto ajo reklamon njërën prej firmave të njohura te të brendshmeve.

Ndryshe, Arbenita është e dashura e Feros, por ata kanë një lidhje të çuditshme bashkimesh dhe ribashkimesh gjatë shumë periudhave sa ata kanë filluar të përfolën për lidhjen e tyre. /GazetaExpress/

KESCO