Connect with us

ShowBiz

“Kush është për F1”, balerina e njohur provokon me ftesën dhe… pozicionin

Published

on

GorenjeKosova

Izolimit nuk i shpëton askush, nuk mjafton as paratë, as fama, as njohjet. Beteja me Coronavirusin është e ashpër dhe kështu shumica e shqiptarëve po ndjekin udhëzimet e autoritete. Në shtëpi gjithsecili mundohet të kalojë kohën, sikurse edhe bukuroshja Alba Hoxha.

Balerina dhe koreografe tani, e pranishme edhe në botën e televizionit, ngacmon fansat në llogarinë e saj në Instagram, teksa u bën një pyetje: “Kush është për formula 1”. Sigurisht, Alba nuk luan si të gjithë të tjerët “Play Station”.

KESCO

Në videon e publikuar ajo shfaqet duke bërë sparkatën, pozicion që i ka “provokuar” fansat, të cilët kanë lënë komente të shumta në postimin e bërë nga balerina e njohur. /abcnews.al