Connect with us

Sport

Ky do të jetë gjyqtari i “El Classicos”

Published

on

SIGMA Banners

Arbitri i ndeshjes mes Borussia Dortmund dhe PSG në Ligën e Kampioneve, Antonio Mateu Lahoz do të jetë ai që do të gjykojë “El Clasicon” e të dielës së ardhshme në “Santiago Bernabeu”, midis Real Madrid dhe Barcelonës.

Spanjolli 42-vjeçar është mësuar me arbitrime të ndeshjeve të rëndësishme.

Për të do të jetë Klasikja e 5-të në karrierë që do të gjykojë./KlinaPress./

KESCO