Connect with us

ShowBiz

Labi me gruan dolën me shoqëri, Qëndresa mori vëmendjen me pamjen e saj

Published

on

Shell Banners

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan KlinaPress.

KESCO

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Mbrëmë ajo dhe Labi dolën me shoqëri, ku Qëndresa u duk shumë bukur./KlinaPress/