Connect with us

ShowBiz

Labi përqafon nënën dhe vajzën, publikoi foton më emocionuese

Published

on

Princ Caffe Banners

Labinot Gashi është moderatori i njohur dhe shumë i pëlqyer kosovar.

Mori famë të madhe që në daljen e parë dhe tani ai është pjesë e pandashme e televizionit, përcjell KlinaPress.

KESCO

Krahas profesionit ai është i përfolur edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto me nënën dhe vajzën e për të cilat thotë se i falënderohet Zotit për çdo ditë.

Kjo duket të jetë fotoja më e bukur e tyre./KlinaPress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *