Connect with us

ShowBiz

Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë

Published

on

Pex Host Big

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan KlinaPress.

KESCO

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Së fundi, Labi ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një festë me këngëtaren e mirënjohur, Shkurte Gashin.

E kjo duket se do ta bëjë xheloze Qëndresën./KlinaPress/