Lady Gaga ka nxitur thashethemet se ajo është përsëri në lidhje dashurie.

Fansat po pyesin se kush e bëri këtë fotografi. Që kur xhiroi filmin me Bradley Cooper dhe u nda me të fejuarin e saj, Christian Carino, nuk dihet asgjë specifike për romancat e saj.

Tani ka shkaktuar sërish spekulime duke fotografi romantike në llogarinë personale në Instagram.

KESCO

“Italianët gatuajnë me dashuri. Është fakt”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale teksa pozon me trëndafil të bardhë në dorë.

Ajo që dihet është se artistja ka prejardhje italiane dhe se prindërit e saj kanë një restorant italian. Edhe pse rrënjët e saj nuk janë sekrete, shumë fansa e kanë pyetur nëse është përsëri në lidhje dashurie.