Connect with us

ShowBiz

Lady Gaga zbulon datën e publikimit të albumit të ri “Chromatica”

Published

on

Schengen Visa

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Lady Gaga ka bërë të ditur se më 10 prill do të publikojë albumin e ri “Chromatica”.

33-vjeçarja këtë lajm për fansat e saj e ka kumtuar përmes rrjetit social Twitter, transmeton Gazeta Sinjali.

“Kjo nuk është kopertina e albumit, por e kemi bërë që ju ta shijoni përgjatë kësaj kohe”, ka shkruar ajo në Twitter.

KESCO

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Lady Gaga ka bërë të ditur se më 10 prill do të publikojë albumin e ri “Chromatica”.

33-vjeçarja këtë lajm për fansat e saj e ka kumtuar përmes rrjetit social Twitter, transmeton Gazeta Sinjali.

“Kjo nuk është kopertina e albumit, por e kemi bërë që ju ta shijoni përgjatë kësaj kohe”, ka shkruar ajo në Twitter.

Lady Gaga

@ladygaga

Welcome to “Chromatica”, coming April 10. Pre-order now ⚔️💓 http://smarturl.it/Chromatica This is not the album cover but we made it for you to enjoy in the meantime 😘

View image on Twitter
34.4K people are talking about this
Fansat e artistes tanimë kanë mundësinë që ta porosisin albumin në të gjitha platformat.

“Stupid love”, është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar të premten. Kënga është pjesë e albumit të ri dhe deri më tani në kanalin YouTube numëron mbi 23 milionë klikime./Gazeta Sinjali/