Connect with us

ShowBiz

Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur Engjit, ajo ju ‘shkrin’ me pamjen

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell KlinaPress.

KESCO

Krahas angazhimeve të shumta, Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, kunata e saj Learta ka publikuar një foto ku shihet Engji në fustanin më të bukur.

E me këtë pamje i ka ‘mahnitur’ fansat./KlinaPress/