Connect with us

ShowBiz

Learta nga karantina e publikon në këtë gjendje Shyhrete Behlulin

Published

on

Princ Caffe Banners

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

KESCO

Si shumica e kosovarëve, edhe Learta dhe Shyhretja janë futur në karantinë në kohën e koronavirusit.

E Learta është kujdesur që të publikojë një foto të vjehrës së saj kur ishte e vogël dhe ishte në fillim të karrierës.

Learta këtë foto e ka përshkuar me ‘zemër’.

Për me tepër shikoni videon. /ORAinfo/