Connect with us

ShowBiz

Learta nuk e respekton karantinën, shikoni ku ka shkuar sot

Published

on

COVID-19

Learta Jakupi është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Reja e Shyhrete Behlulit është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

KESCO

Në kohën kur në Kosovë po përhapet koronavirusi, edhe familja e Leartës si të gjithë të tjerët janë izoluar në shtëpi.

Mirëpo, Learta së fundi duket se nuk e ka respektuar rekomandimin për të qëndruar në shtëpi dhe ka vendosur të shkojë tek vëllai./ORAinfo/