Connect with us

ShowBiz

Ledina Çelo provokon rëndë, fotografon të pasmet vetëm në bikini!

Published

on

SIGMA Banners

Këngëtarja Ledina Çelo është rikthyer për pushime në Shqipëri.

Së bashku me familjen e saj, ajo po shijon Jalën në këto ditë të nxehta gushti.

Ledina ka publikuar disa fotografi me bikini në Instagram. Ajo vjen përvëluese, ndërsa në fokus vihet trupi i saj sensual dhe kryesisht të pasmet.

“Mirëmëngjesi verë 2019, Shqipëria ime”, shkroi Ledina, e cilaështë nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare./KlinaPress/

KESCO