Connect with us

ShowBiz

Ledri ndër këngëtarët më të suksesshëm : “2019 Faleminderit”

Published

on

ART MOTION

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë, këtë e ka dëshmuar vazhdimisht me muzikën që ai bën, por edhe me kërkesat e fansave që ai të jetë i pranishëm me koncerte nëpër vende të ndryshme, shkruan KlinaPress.

E kjo verë vërtetë ka qenë e suksesshme për reperin.

Hite të ndryshme si “Kiss Kiss”, “Rio Rio”, “MEM” apo “M’ke Harru” janë publikuar këtë verë nga Ledri duke u pritur shumë mirë nga publiku.

KESCO

Madje menjëherë pas publikimit të këngëve kur reperi ishte nëpër koncerte këngët menjëherë këndoheshin njëzëri me të, gjë që dëshmon më së miri për suksesin e projekteve të tij.

Ai gjithashtu këtë verë ishte ndër reperët më të kërkuar nga publiku dhe pati një agjentë të ngjeshur me koncerte nëpër vende të ndryshme. /KlinaPress/