Connect with us

ShowBiz

Leonita ka dalë në qytet me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Published

on

Schengen Visa

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell KlinaPress.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.

KESCO

Sot, ata kanë dalë të dy në qytet e veshja e Leonitës në fustan të ngushtë mori gjithë vëmendjen./KlinaPress/