Connect with us

ShowBiz

Leonitën e ka lodhur shumë shtatzënia, mezi po rri në këmbë

Published

on

ART MOTION

Leonita Xhaka është gruaja e futbollistit të njohur, Granit Xhakës.

Me veshjet e saj plot stil ajo është shumë e përfolur si nga mediat kombëtare ashtu edhe nga ato të huaja, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Graniti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Leonita është shumë aktive edhe gjatë kësaj kohe.

KESCO
E në një foto që e ka publikuar sot shohim se atë e kanë lodhur shumë muajt e fundit të shtatzënisë./KlinaPress/