Connect with us

ShowBiz

Leonora e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka gatuar sot

Published

on

COVID-19

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

KESCO

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E këtë kohë të izolimit Leonora po e kalon duke përgatitur ushqime.

Sot, përmes një fotoje, Leonora ka treguar se ka gatuar kifle./ORAinfo/